balonim4u.co.il

משחקי בלונים - הצעות לימי הולדתלמרות שהבלונים הם כבר ממש לא צעירים,  יש בהם עדיין משהו "צעיר" באופן תמידי בבלונים, ומשחקי בלונים מחזירים מהר מאד כל אחד אל ילדותוסוד הקסם של בלונים הוא חידה גדולה. משהו בשילוב של צבעים עזים וסכנה מתמידה לפיצוץ הופכים כנראה את הבלונים למשחק שיש בו גם הנאה וגם אדרנלין, המתאים במיוחד לילדים.

עוד יותר מוזרה העובדה ששימוש במשחקי בלונים לאירועים הם דבר צפוי, אך בלונים ליום הולדת זאת כבר חובה. אולם, לא צריך להסתפק סתם בשרשרת בלונים שתלויה מהתקרה, ואפשר לעשות שימוש מושכל, יצירתי ומהנה עם בלונים ליום הולדת ולאירועים.


הצעות למשחקי בלונים לימי הולדת

הדבר הבסיסי והמתבקש כאשר מדובר על בלונים למסיבה, הוא מפעיל שמעצב פסלים מבלונים. אם מדובר באיש בלונים מנוסה, הוא ידע איך להפוך את העיסוק בבלונים להפעלה לכל הילדים שתסחף ותרתק אותם. ישנם מפעילים רבים המציעים סדנאות בלונים לאירועים – למבוגרים או ילדים – במחירים של 250-400 שקל לסדנה והפעלה של שעתיים.
 
אולם, כמובן שיש משחקי בלונים ליום הולדת אשר לא מצריכים סיוע של איש מקצוע:

"בייסבול בלונים" – משחק שמתאים לשניים עד ארבעה ילדים. כל ילד מקבל שני בלונים, אחד ארוך ואחד עגול, בצבע זהה ומיוחד עבורו. על הילד להכות באמצעות הבלון המאורך בבלון העגול, כאשר המטרה היא להגיע עם הבלון העגול לנקודה מסוימת שמסמלת את הניצחון.
 
"בלון במעגל" – מתאים לארבעה עד עשרה ילדים. הילדים יושבים במעגל ומעבירים את הבלונים מהאחד לשני במהירות, מאחורי הגב. כאשר מנחה המשחק צועק "עצור" (או מכבה את המוזיקה), הילד שבידיו נשאר הבלון יוצא מהמשחק, עד שנשאר ילד אחד בלבד.
 
"אל תפיל את הבלון" – תחרות בין קבוצות של שניים עד שלושה ילדים כל אחת. כל קבוצה מקבלת בלון כאשר המטרה היא להחזיק אותו באוויר זמן רב ככל הניתן, רק באמצעות נשיפות. בגרסה נוספת, כל ילד יכול לנסות לייצב את הבלון על היד, הראש, הצוואר וכד'
.
בלונים מחייכים – הפעלה לילדים או רק הכנה של בלונים למסיבה. כל ילד מקבל בלון ומאייר עליו באמצעות טוש בלתי מחיק.
 
"לפוצץ את הבלון" – מתאים לכל קבוצה של ילדים כמשחק בלונים ליום הולדת. כל זוג מקבל בלון ועליו לפוצץ אותו מבלי להשתמש בידיים (בטן לבטן, גב אל גב וכד').
 
"בלון מים" –משחקי בלונים לאירועים יכולים לשלב גם בלונים שמלאים במים. במקרה שכזה מדובר במשחקי בלונים למסיבה שמתקיימת בחוץ. ניתן להתמסר בבלונים, כאשר אם לא מצליחים לתפוס את הבלון מקבלים "קנס" אוטומטי מפיצוץ בלון המים על מי שלא תפס.
 
"פולו בלונים" –משחק שמתאים לזוג ילדים ועד קבוצות של ארבעה. מדובר במשחק בלונים ליום הולדת שנערך בחלל גדול. כל קבוצה מקבלת בלון, והמטרה היא להעבירו מילד לילד באמצעות מכות, ולהגיע למספר גבוה ככל הניתן של מסירות מבלי שהבלון ייפול על הרצפה.
 

למרות ההצעות הרבות, דרך המלך למשחקי בלונים לאירועים היא לתת לילדים לחשוב בעצמם על משחקים מקוריים שהם יוכלו להמציא בעצמם – וודאי גם ייהנו מהם ביותר03/07/2011    balonim4u.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר balonim4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


תוכן מומלץ
Copyright © 2021 balonim4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר בלונים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום בלונים
מעוניינים במידע נוסף על בלונים? דברו איתנו עוד היום
אנחנו עובדים עם חברות הבלונים האמינות והמקצועיות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!