balonim4u.co.il

בלונים זו שמחה – על עיצוב בלונים לילדים

בלונים זו שמחה – על עיצוב בלונים לילדים כבר מחגיגות הברית או הבריתה אנחנו נתקלים בעיצובי בלונים מקסימים לילדים. איפה קונים, כמה זה עולה ובאיזה צורות הם מגיעים – כל הפרטים לפניכם יש משהו משמח בבלונים. בלונים מצביעים לנו שיש סיבה למסיבה, והיא כנראה מספיק חשובה שנציין אותה בחגיגה. נסו לדמיין חגיגת יומולדת בלי בלונים... לא נשמע..


בלונים – הרשתות המובילות בישראל

בלונים – הרשתות המובילות בישראל כל אירוע הופך בקלות ובמהירות לצבעוני, מושך עין ומשמח במיוחד עם מגוון של בלונים מותאמים בשלל צבעים, עיצובים וגדלים   באירופה וכן בארה"ב שימוש בבלונים מעוצבים הינו נפוץ מאוד ומגמה זו רק הולכת וגדלה שכן היא מהווה את אחד הכלים החזקים ביותר לקידום מכירות וזאת כיוון שבלונים הם גדולים, צבעוניים..


עיצוב בלונים לחתונות – צבעוניות וייחודיות ביחד

עיצוב בלונים לחתונות – צבעוניות וייחודיות ביחד בלונים מעוצבים בחתונה הופכים את האירוע מיידית מפורמאלי וקלאסי לצבעוני, שמח, משוחרר וייחודי עם מגוון של צורות ומשלל צבעי הקשת   חתונה הינה אירוע גדול ומרכזי אבל גם אירוע משמח וכדי שיהיה משמח עוד יותר רצוי למלא אותו עם בלונים והרבה כאלו. כל אירוע בו יש מגוון עצום של בלונים מעשיר אותו בצבע,..


עיצוב בלונים לאירועים – גם מבוגרים יכולים ליהנות מבלונים

עיצוב בלונים לאירועים – גם מבוגרים יכולים ליהנות מבלונים אם עד לפני כמה שנים בלונים נתפסו כמוצר של ילדים, באו מעצבי בלונים וגילו לנו שאפשר להשתמש בהם גם עבור מבוגרים. תשאלו את החברים שמתחתנים   במסגרת האטרקציות השונות שאנחנו מחפשים דרכם להנעים את האורחים שלנו באירועים שונים, באופן אקטיבי או עיצוב, אחת האפשרויות שעומדות לפנינו היא עיצוב בלונים באופן..


משלוחי בלונים – כל סוגי הבלונים לכל האירועים

משלוחי בלונים – כל סוגי הבלונים לכל האירועים אל תבזבזו זמן בניפוח או הובלת בלונים למקום האירוע ואל תסתכנו שחלקם יתפוצצו בדרך. משלוחי בלונים ידאגו לבלונים איכותיים ומתאימים לכל אירוע, בזמן ובבטחה   תעשיית הבלונים הינה תעשייה ענפה בישראל בדיוק כמו תעשיית הפרחים ולכן אין זה מפתיע כי ניתן למצוא מגוון של בלונים לשלל אירועים כיוון שהם תמיד..


כיצד בלונים משפרים את בריאותינו

מלבד צבעוניות ושמחה, לבלונים יש גם את תפקיד לא קטן בבריאות הפיזית והמנטלית שלנו. מאמר זה יסקור כמה תפקידים וגם כמה בעיות   בפברואר 2008 התפרסמה באתר YNET כתבה שלכאורה נראית לקוחה מאתר של סיפורים בדיונים. בית ספר באשקלון, כך נכתב בכתבה, מבקש מתלמידיו לפתוח כל יום את הלימודים..


מתנפחים - לא רק לילדים

ג'ון סקראלוק, שהיה בכלל בעסקי הכיסויים למגרשי טניס,  לא חשב שהעובדים אשר קפצו על הכיסוי שמתח על מנת לבדוק אותו, יובילו ללידתה של תעשייה חדשה, אך זה בדיוק מה שקרה.   בשנת 1959, מצא את עצמו ג'ון סקראלוק מסתכל על עובדיו הקופצים על הכיסוי שמתח וחשב שילדים בוודאי יוכלו להנות מזה,..


בלונים מודפסים - גיבורי הילדות עפים איתנו בשמיים

פו הדב המחייך אלינו מהבלון, הברכה "יום הולדת שמח", בדרך כלל באנגלית, שמעוצבת יפה ובאותיות גדולות, ואפילו ציור של בלונים, כל אלו הן דוגמאות קטנות להדפסים שיכולים להיות על בלונים   הטכנולוגיה והקדמה הגיעה גם לתחום הבלונים, כאשר המחירים יורדים באופן תדיר והשיטות להדפסת הבלונים..


בלוני הליום - לתת לבלון לרחף

קישוט מסיבה באמצעות בלוני הליום הפך לסוג של טרנד וניתן לראות אותו כעת בימי הולדת, בר או בת מצוות וגם בעולם החתונות. הטרנד ה'חם' בבת מצווה למשל הוא הפרחת בלוני הליום ביחד עם זיקוקי דינור ליצירת אפקט מרשים הליום הוא גז חד אטומי, אשר הודות למשקלו הסגולי הנמוך, מסוגל לרחף כלפי..


זרי בלונים - כשהצורה קובעת את הכללים

אומנם עיצוב בלונים נחשב משמעותית זול יותר מעיצוב בפרחים לדוגמא, אך מרשים ומרהיב במראהו לא פחות, ולכן מדובר במתנה פופולרית לימי הולדת בכל גיל, ובכלי עיצובי חשוב באירועים. למרות שהבלונים לא איבדו מקסמם לאורך השנים, הם ללא ספק השתדרגו משמעותית במטרה להמשיך לגרות ולעניין את חושיהם של..


משחקי בלונים - הצעות לימי הולדת

למרות שהבלונים הם כבר ממש לא צעירים,  יש בהם עדיין משהו "צעיר" באופן תמידי בבלונים, ומשחקי בלונים מחזירים מהר מאד כל אחד אל ילדותו סוד הקסם של בלונים הוא חידה גדולה. משהו בשילוב של צבעים עזים וסכנה מתמידה לפיצוץ הופכים כנראה את הבלונים למשחק שיש בו גם הנאה וגם אדרנלין, המתאים..


סדנאות קישוטי בלונים - זו התחלה של כל אמן בלון

סדנאות קישוטי בלונים - זו התחלה של כל אמן בלון לא רק לילדים, לא רק בשביל אירועים, סדנאות קישוטי בלונים, עוד דרך לשלב יצירה בחיים במאמרים הקודמים התייחסנו לאספקטים השונים של עיצוב בלונים לצורך אירועים. קישוטי בלונים בהחלט יכולים להוסיף במגוון רחב של קונטקסטים עיצוביים כאשר הם מבוצעים על ידי מקצוענים, אולם בשורות הבאות נתייחס לדרך אחרת..


מתנפחים - עוד דרך לגרות את הילדים

מתנפחים לילדים זו שיטה מוצלחת לגרות את הילדים, וגם במחירים השווים לכל כיס, החל מ-300 ש"ח למתקן   ישנם מפעילים לימי הולדת וחברות להשכרת ציוד המציעים פתרונות רבים עבור ימי הולדת. גם מתנפחים לילדים הפכו לחלק בלתי נפרד מהעניין והם מוצעים כחבילה עם ציוד נוסף כמו מכונות פופקורן, מכונות..


עיצוב בלונים - איך לעבוד עם מוצר מתכלה

עיצוב בלונים -  איך לעבוד עם מוצר מתכלה "גם בימים בהם הזיקוקים ופלאי הפירוטכניקה זוכים להצלחה רבה, עדיין רבים בוחרים לעצב את האירוע שלהם באמצעות בלונים, כן אותם בלונים מהסיפור" עיצוב בלונים, או סידור בלונים אומנותי, תפס לו מדרס רגל כחלק חשוב מן האופציות העיצוריות לכל סוג של אירוע, לא רק "אירועי ילדים" אלא גם..


מתנפחים לשימוש פרטי

מתנפחים לשימוש פרטי אחת ההנאות הגדולות של ילדים, היא ללכת אל פארק שעשועים קבוע או נייד, ולקפוץ על מתנפחים בצורות שונות. מה שהתחיל בדיסנילנד עם מתנפחים בצורות מיקי מאוס ודולנד דאק, השתלט על עולם הילדים עם מתנפחים בצורות שונות של גיבורי קומיקס וסרטים מצוירים, אשר מהווים גם תפאורה לאירועים וגם מתקן בו הילדים יכולים..


מחירון בלונים

מחירון בלונים תנו לילד בלון ותעשו אותו מאושר, רק אל תשכחו לבדוק קודם, כמה זה עולה לכם  כאשר באים לבדוק כמה עולים בלונים, צריך לשאול מספר שאלות, למה בדיוק הם מיועדים, מה כמות הבלונים אותם נצטרך, האם המחיר מדבר על הבלונים עצמם או על עיצוב בלונים. שאלות אלו לעיתים נראות פשוטות,..


בלונים מודפסים בשירות הפרסום

בלונים מודפסים בשירות הפרסום הרצון שהעסק שלנו יפורסם בכל מקום ובכל מחיר, מביא אותנו להשאיל רעיונות וכלים מעולמות שונים ולהשתמש בהם לצורכי פרסום. כידוע, בכל פעם שמישהו מגלה שטח פרסום שלא נוצל, מיד ממלאים את הפלטפורמה הזאת חברות שונות ומהר מאוד, היא הופכת מיושנת ולא רלבנטית. אחת הדוגמאות היפות לניצול שטחים לפרסום היא באמצעות..


בלונים לכל שימוש

בלונים לכל שימוש למרות שהתקדמנו מבחינה טכנולוגית, ולמרות שהאירועים הופכים מעת לעת לנוצצים וזוהרים יותר, עדיין לא נפקד מקומם של הבלונים בעולם האירועים.  בלונים מהווים תמיד חלק מהקישוטים שתולים בדרך לאולם והן באולם עצמו. במאמר זה נלמד מעט על בלונים לאירועים   בטרם נציג שורה של קישוטי בלונים לאירועים,..


תוכן מומלץ
Copyright © 2020 balonim4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר בלונים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום בלונים
מעוניינים במידע נוסף על בלונים? דברו איתנו עוד היום
אנחנו עובדים עם חברות הבלונים האמינות והמקצועיות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!