enter-article בלונים לכל שימוש - בלונים בשבילך
בלונים לאירועים » מאמרים וחדשות » בלונים לכל שימוש

בלונים לכל שימוש

למרות שהתקדמנו מבחינה טכנולוגית, ולמרות שהאירועים הופכים מעת לעת לנוצצים וזוהרים יותר, עדיין לא נפקד מקומם של הבלונים בעולם האירועים.  בלונים מהווים תמיד חלק מהקישוטים שתולים בדרך לאולם והן באולם עצמו.

במאמר זה נלמד מעט על בלונים לאירועים
 
בטרם נציג שורה של קישוטי בלונים לאירועים, עלינו לציין שבכל אירוע נמצא עיצוב בלונים שונה וכן בלונים בגדלים שונים אשר יקשטו את האולם או את גן האירועים. הדבר תלוי בעיצוב המקום ובנסיבות האירוע. במאמר זה נסקור 3 סוגי אירועים בהם נעשה שימוש נרחב בבלונים לצורך קישוט.
 
בלונים לאירועים פרטיים
בלונים לאירועים
שוק האירועים הפרטיים תופס את הנתח הגדול ביותר בעולם הבלונים. ממסיבות של ילדים קטנים בגן או בבית, דרך מסיבות כיתה ומסיבות בר מצווה, ועד מסיבות גיוס ושחרור, חתונות, ימי הולדת, מסיבות בעבודה ועוד.

לרוב הרכישה של בלונים תעשה בשקיות קטנות עם כמות של 10 עד 50 בלונים שינופחו על ידי מארגני המסיבה וייתלו על הדלתות או על הקירות. באירועים גדולים כמו חתונות, חינות ועוד, אנו יכולים למצוא מעצבי בלונים אשר לוקחים עשרות בלונים ויוצרים מהם צורות שונות, כגון שדרת בלונים, שער עשוי בלונים, זרי בלונים, שובל בלונים, לב עשוי בלונים, קשת בלונים ועוד. כמו כן ניתן להפריח בלונים לפני החופה או אחריה, כאות של שמחה.

מחיר עיצוב בלונים לאירוע מגיע למאות שקלים, זאת בהתאמה לאופי העיצוב ולכמות הבלונים שמשתמשים בהם.
 
בלונים לאירועים עסקיים/פוליטיים

אחד הרגעים היפים ביותר שיש במערכות בחירות אמריקאיות, הוא הרגע בו נבחרים המתמודדים בשתי המפלגות הגדולות, הרשת נפתחת ושלל בלונים בצבעי המפלגות יורדות מהתקרה אל הקהל. זה רגע של שיא ועוצמה באוויר, רגע בו הקהל מתאחד כולו סביב המטרה המשותפת.

בלונים הם אחד האלמנטים שמקשטים מסעות בחירות (הן פנים מפלגתיות והן כלליות), אירועים עסקיים, תערוכות וירידים. באמצעות הבלונים ניתן להעביר מסרים בצורה פשוטה וקלה, על ידי הדפסת בלונים.

ניתן לבצע הדפסה רגילה על בלונים של שמות וסיסמאות, ניתן לעצב בלונים בצורות שונות שמתאימות ללוגו של החברה או לסמל המפלגה, אפשר לעצב קישוטי בלונים בשלל צורות כדי להפוך את האירוע להרבה יותר מרשים.

דוגמא יפה לבלונים מיוחדים שמיועדים לאירועים פוליטיים, אפשר לראות בעצרות גדולות, אז מציבים בלון גדול שמזכיר כדור פורח, ונראה למרחקים. הוא לא רק עוזר להעביר את המסר אלא הוא גם מראה את הכוח שיש בעצרות גדולות.  דוגמא אחרת, אקוטאלית יותר, היא הפרחת בלונים כחולים למען שחרורו של גלעד שליט שמבוצעת בעצרות תמיכה בו.

בלונים לקידום מכירות

במובן מסוים מדובר במשהו דומה מאוד לבלונים שמיועדים לאירועים עסקיים או אירועים פוליטיים. בלונים, כמו אביזרים אחרים הם מוצרים שמשמשים לקידום מכירות של מוצר או שירות. חברות עסקיות משתמשות בו לצורך קישוט או כדי לתת אותו לקהל ובכך יוצרים הזדהות שלהם עם המוצר והחברה. הבלונים לרוב יהיו בצבעי החברה (או בצבעי דגל המדינה), עם לוגו של החברה וסיסמא קליטה. הנה הרווחנו פרסומת במחיר מוזל מפרסומות בטלוויזיה, עיתונות או רדיו.

עוד באותו נושא

עיצוב בלונים לחתונות – צבעוניות וייחודיות ביחד

עיצוב בלונים לחתונות – צבעוניות וייחודיות ביחד

בלונים מעוצבים בחתונה הופכים את האירוע מיידית מפורמאלי וקלאסי לצבעוני, שמח, משוחרר וייחודי עם מגוון של צורות ומשלל צבעי הקשתחתונה הינה אירוע...

משלוחי בלונים – כל סוגי הבלונים לכל האירועים

משלוחי בלונים – כל סוגי הבלונים לכל האירועים

אל תבזבזו זמן בניפוח או הובלת בלונים למקום האירוע ואל תסתכנו שחלקם יתפוצצו בדרך. משלוחי בלונים ידאגו לבלונים איכותיים ומתאימים לכל אירוע,...

עיצוב בלונים לאירועים – גם מבוגרים יכולים ליהנות מבלונים

עיצוב בלונים לאירועים – גם מבוגרים יכולים ליהנות מבלונים

אם עד לפני כמה שנים בלונים נתפסו כמוצר של ילדים, באו מעצבי בלונים וגילו לנו שאפשר להשתמש בהם גם עבור מבוגרים. תשאלו את החברים שמתחתניםבמסגרת...

בלונים – הרשתות המובילות בישראל

בלונים – הרשתות המובילות בישראל

כל אירוע הופך בקלות ובמהירות לצבעוני, מושך עין ומשמח במיוחד עם מגוון של בלונים מותאמים בשלל צבעים, עיצובים וגדליםבאירופה וכן בארה"ב שימוש...

בלונים זו שמחה – על עיצוב בלונים לילדים

בלונים זו שמחה – על עיצוב בלונים לילדים

כבר מחגיגות הברית או הבריתה אנחנו נתקלים בעיצובי בלונים מקסימים לילדים. איפה קונים, כמה זה עולה ובאיזה צורות הם מגיעים – כל הפרטים לפניכם יש...

string(20) "categoryבלונים"