enter-article עיצוב בלונים - איך לעבוד עם מוצר מתכלה - בלונים בשבילך
בלונים לאירועים » מאמרים וחדשות » עיצוב בלונים - איך לעבוד עם מוצר מתכלה

עיצוב בלונים - איך לעבוד עם מוצר מתכלה"גם בימים בהם הזיקוקים ופלאי הפירוטכניקה זוכים להצלחה רבה, עדיין רבים בוחרים לעצב את האירוע שלהם באמצעות בלונים, כן אותם בלונים מהסיפור"


עיצוב בלונים, או סידור בלונים אומנותי, תפס לו מדרס רגל כחלק חשוב מן האופציות העיצוריות לכל סוג של אירוע, לא רק "אירועי ילדים" אלא גם אירועים לקהל מגוון יותר כמו חתונות.

עם זאת, כיוון שהבלונים מוגדרים כמוצר מתכלה, לקוחות רבים מתקשים בבחירת סוג השירות המתאים להם. בשורות הבאות ננסה לתת מענה לפחות לחלק מאותן שאלות.


כמה זמן מראש יש להזמין מעצב בלונים?
בלונים

כמו כל דבר שקשור לחתונה ואירועים אחרים, ככל ש"תסגרו" על עיצוב בלונים מוקדם יותר, האופציות שלכם (מבחינת מחיר, מגוון ובעיקר יכולת מיקוח על שני אלה) תהיינה רחבות יותר. המלצתנו היא לחתום על ההזמנה בטווח של לפחות חודש חודשיים מראש.

לכל מי שעדיין חדש בתחום האירועים, חשוב להדגיש שהקושי העיקרי הוא בעלי האולם/גן האירועים: במידה ולא קבעתם מראש להזמין ספקי חוץ, בעלי אולמות אירועים נוטים להתנגד בתוקף לכל ניסיון עיצוב חיצוני.

לכן דברים שנוגעים ישירות לצורת האולם, כמו סידור בלונים, כדאי שיפורטו בפירוש כבר כאשר סוגרים עניין עם האולם.


מי נחשב למעצב בלונים?


במידה ויש לכם מעצב אירועים/מפיק אירועים, והחלטתם ללכת על עיצוב בלונים, קרוב לוודאי שהמעצב שלכם יתכנן את הסידור בעצמו. במקרה כזה חברות סידור בלונים יכולות לבצע הזמנות מוכנות מראש. אם אין לכם מעצב, רוב החברות תצענה שירותי יעוץ (חייבים לכלול הגעה של המעצב לאולם כדי להתרשם מן האווירה) בתוספת של 0-1500 ₪ (לעיתים המחיר כלול בעסקה).


כמה זמן יחזיקו לנו בלונים?


נכון, בלונים הם מוצר מתכלה, אבל היתרון המשמעותי ביחס לפרחים לדוגמא הוא העובדה שבלונים, אפילו מאיכות פחות טובה, יחזיקו רעננים לפחות שלושה ימים, בלי צורך במים או קירור. לכן מומלץ מאוד להזמין את ההתקנה כמה שיותר מוקדם (שוב, כאן קריטי התיאום עם בעלי האולם), אם כי במידת הצורך אפשר להתקין בבוקר.


"בלונים הם מוצר מתכלה, בתום האירוע אנחנו נגלה עשרות בלונים זרוקים על הרצפה ותלויים על הקירות. כדי לחסוך אי נעימות, תוודאו להזמין חברת ניקיון או תבררו אם חברת הבלונים דואגת לאסוף אותם"


כמה עולה לנו בלון?


ולשאלה השאלות: כמה זה יעלה לנו. שוב, התשובה תלויה בסוג העיצוב שתבחרו. עיקר העלות היא עבודת המרכיבים של סידור בלונים ולא מחיר החומרים עצמם, ולכן ההפרש בין בלוני אוויר לבלוני הליום לדוגמא הוא 200-300 ₪ לצרור לכל היותר.

עיצוב בלונים
בסיסי, הכולל סידור בלונים מסביב לחופה (100-200 בלונים) יעלה 4000-5000 ₪. הפרחת בלונים לאוויר (ברגע הכניסה של חתן הבר-מצווה, אחרי שבירת הכוס וכו') יוסיף כ-150-500 ₪ נוספים (50-200 בלונים). המחירים יעלו (6000-10000 ₪) עבור עבודות מורכבות יותר כמו קשתות מרובות, כדורי ענק וכולי.


ומילה אחרונה לרשות הניקיון


כפי שחזרנו והזכרנו לעיל, סידור בלונים הוא עיצוב מתכלה, ולכן אחרי כלות השמחה צפויה להשאר כמות לא קטנה של פסולת. את הפסולת הזו חייבים לפנות (בדרך כלל מדובר במופע מחריש אוזניים של שני פועלים וסיכה קטנה: הדרך הכי נוחה היא לפוצץ את הבלונים).

בדרך כלל הלקוחות לא חושבים על זה מראש, ולכן חשוב לדאוג לא להשאיר את המשימה הזו "יתומה", מה שיכול להוביל לתוספת פתאומית במחיר של האולם עבור "שירותי ניקיון מיוחדים". חברות בלונים מקצועיות בדרך כלל מתחייבות לנקות סידורי בלונים מאסיביים במיוחד, ואם לא אז וודאו שבעל האולם מודע לעניין ומקבל על עצמו את האיסוף.


עוד באותו נושא

עיצוב בלונים לחתונות – צבעוניות וייחודיות ביחד

עיצוב בלונים לחתונות – צבעוניות וייחודיות ביחד

בלונים מעוצבים בחתונה הופכים את האירוע מיידית מפורמאלי וקלאסי לצבעוני, שמח, משוחרר וייחודי עם מגוון של צורות ומשלל צבעי הקשתחתונה הינה אירוע...

משלוחי בלונים – כל סוגי הבלונים לכל האירועים

משלוחי בלונים – כל סוגי הבלונים לכל האירועים

אל תבזבזו זמן בניפוח או הובלת בלונים למקום האירוע ואל תסתכנו שחלקם יתפוצצו בדרך. משלוחי בלונים ידאגו לבלונים איכותיים ומתאימים לכל אירוע,...

עיצוב בלונים לאירועים – גם מבוגרים יכולים ליהנות מבלונים

עיצוב בלונים לאירועים – גם מבוגרים יכולים ליהנות מבלונים

אם עד לפני כמה שנים בלונים נתפסו כמוצר של ילדים, באו מעצבי בלונים וגילו לנו שאפשר להשתמש בהם גם עבור מבוגרים. תשאלו את החברים שמתחתניםבמסגרת...

בלונים – הרשתות המובילות בישראל

בלונים – הרשתות המובילות בישראל

כל אירוע הופך בקלות ובמהירות לצבעוני, מושך עין ומשמח במיוחד עם מגוון של בלונים מותאמים בשלל צבעים, עיצובים וגדליםבאירופה וכן בארה"ב שימוש...

בלונים זו שמחה – על עיצוב בלונים לילדים

בלונים זו שמחה – על עיצוב בלונים לילדים

כבר מחגיגות הברית או הבריתה אנחנו נתקלים בעיצובי בלונים מקסימים לילדים. איפה קונים, כמה זה עולה ובאיזה צורות הם מגיעים – כל הפרטים לפניכם יש...

string(20) "categoryבלונים"