enter-article בלוני הליום - לתת לבלון לרחף - בלונים בשבילך
בלונים לאירועים » מאמרים וחדשות » בלוני הליום - לתת לבלון לרחף

בלוני הליום - לתת לבלון לרחףקישוט מסיבה באמצעות בלוני הליום הפך לסוג של טרנד וניתן לראות אותו כעת בימי הולדת, בר או בת מצוות וגם בעולם החתונות. הטרנד ה'חם' בבת מצווה למשל הוא הפרחת בלוני הליום ביחד עם זיקוקי דינור ליצירת אפקט מרשים


הליום הוא גז חד אטומי, אשר הודות למשקלו הסגולי הנמוך, מסוגל לרחף כלפי מעלה. בשל תכונה זו, נוהגים למלא באמצעות גז ההליום בלונים וספינות אוויר. התכונה הזו של גז ההליום הופכת אותו לבחירה פופולרית בניפוח בלונים, שכן יש משהו קסום ומרגש בבלונים שמצליחים לרחף כלפי מעלה.

אם בעבר בלוני הליום היו פריבלגיה של ילדים מפונקים בלבד, שקיבלו במתנה את הבלון בעת ביקורם בקניון או בסיום אטרקציה עם ליצנים, הרי שהיום לבלוני הליום יש תפקיד חשוב ביצירת האווירה באירוע, בין אם מדובר במסיבת יום הולדת או אפילו חתונה. כן, חתונה! מתברר כי האפקט המרשים שיוצרים בלוני ההליום הפכו אותם למצרך מבוקש בחתונות מודרניות שמבקשות להעניק לאורחיהן ערך מוסף. הרי אין מי שקובע מהו הגיל הנכון ליהנות מבלונים ולכן מדובר באטרקציה שתשמח ילדים ומבוגרים כאחד.


בלונים לימי הולדת

כמובן שהשימוש הטבעי של בלוני הליום הוא במסיבות ימי הולדת.
בלונים למסיבות הם בלונים שמגיעים במבחר צורות וגוונים, כאשר המשותף ביניהם הוא יכולת הריחוף המופלאה שלהם באוויר.

בלונים למסיבות הן למעשה כלי דקורטיבי לכל דבר, ולעתים כל הדרוש כדי ליצור אווירה חגיגית הוא סידור בלונים ייחודי. את עיצוב הבלונים ניתן להתאים לנושא יום ההולדת, אם למשל במסיבת בת מצווה עסקינן, הרי שניתן לבחור בלונים למסיבה בעיצוב הספרות '12'.

בלונים למסיבה הם לא אטרקציה השמורה לגיל הרך בלבד, שכן לאחרונה ניתן לראות יותר ויותר מסיבות יום הולדת, גם של מבוגרים, שבהן הבלונים נועדו להעניק את הטון העיצובי ולהוות חלק חשוב במראה הכללי של האירוע.

כמובן שמי שמעצב אירוע יום הולדת שאמור להיות אלגנטי, לא יבחר בבלוני מסיבה ורדרדים למשל, אלא יבחר בבלונים בעיצוב מונוכרומטי שיתכתבו עם האווירה האלגנטית ובמקביל יצליחו ליצור טון חגיגי יותר.


בלונים לאירועים

בלונים לאירועים מיועדים לא רק לשמחות פרטיות וקטנות אלא גם לאירועים עסקיים כמו כנסים ותצוגות. נשמע אירוני לשלב מוצר שהוא כל כך אינפנטילי לכאורה באירוע של 'הגדולים', אך למעשה בלונים לאירועים יכולים לשמש ככלי שיווקי לכל דבר כל עוד מנצלים אותם בצורה נכונה.

ישנם בתי דפוס שמאפשרים לבצע הדפסה של לוגו החברה על גבי הבלון. כך תוכלו לא רק לעצב את הכנס או את האולם בצורה אסתטית ודקורטיבית אלא גם לייצר ערך מוסף חשוב עבור החברה שלכם. למעשה, ניתן לראות נוכחות של בלונים לאירועים כמעט בכל סוג של אירוע או שמחה, כאשר השוני הוא בעיצוב הבלונים וכמות. לכן, חשוב מאוד להתאים בין עיצוב הבלון לבין אופי האירוע עצמו, שכן מטבע הדברים בלונים לימי הולדת יראו שונים מאוד מאשר בלונים לאירועים עסקיים לדוגמא.


עלויות בלוני הליום

בלונים לימי הולדת לא נועדו לשמש רק ככלי שיווקי אלא גם כמתנה לכל דבר. מדובר במתנה שמשמחת את כל הגילאים, שכן אין מי שלא מרגיש חדווה בלב לנוכח קבלת בלון ההליום המופלא.

מרבית חברות משלוחי הפרחים מאפשרות להעניק במתנה בלונים לימי הולדת בשילוב עם פרחים או אפילו בלונים לימי הולדת כהזמנה נפרדת. בלוני הליום יקרים יותר ביחס לבלונים רגילים, אך מדובר בהשקעה שמחזירה את תמורתה בקלות.

בלון הליום ליום הולדת עולה בממוצע בין 19 ל-25 ש"ח עבור בלון יחיד, ללא עלויות המשלוח. בלוני הליום לילדים עם צורות מודפסות, כמו למשל בלוני הלו קיטי או בלוני דורה, עשויים לעלות גם 30 ש"ח עבור בלון יחיד, לא כולל עלות ניפוח הבלון.
בלונים לאירועים זה כבר עסק אחר מבחינת רמת המחירים, שכן נהוג לעשות שימוש בכמות בלונים גדולה ובעיצובים מיוחדים. זר בלונים לאירועים לדוגמא, עולה 80 ש"ח ויכול אפילו להגיע ל-400 ש"ח עבור זר מעוצב.

שער בלונים לחתונה יעלה בממוצע 350 ש"ח ואילו 100 יחידות של בלוני הליום יעלו ללקוח כ-500 ש"ח. עיצוב אולם בבלונים לצורך ברית/ה או חתונה יכולה להסתכם בהוצאה של כמה אלפי שקלים, אך עדיין במרבית המקרים מדובר בהוצאה זולה יותר ביחס לסידורי הפרחים (בוודאי מקורית יותר).


מי שרוצה לבצע הדפסת בלוני הליום לאירועים עם לוגו החברה, צריך לקחת בחשבון שההדפסה לרוב כרוכה בהזמנת מינימום של מאה יחידות, ולכן חשוב לוודא שאתם מסוגלים להתחייב מראש לכמות כזו

 


עוד באותו נושא

עיצוב בלונים לחתונות – צבעוניות וייחודיות ביחד

עיצוב בלונים לחתונות – צבעוניות וייחודיות ביחד

בלונים מעוצבים בחתונה הופכים את האירוע מיידית מפורמאלי וקלאסי לצבעוני, שמח, משוחרר וייחודי עם מגוון של צורות ומשלל צבעי הקשתחתונה הינה אירוע...

משלוחי בלונים – כל סוגי הבלונים לכל האירועים

משלוחי בלונים – כל סוגי הבלונים לכל האירועים

אל תבזבזו זמן בניפוח או הובלת בלונים למקום האירוע ואל תסתכנו שחלקם יתפוצצו בדרך. משלוחי בלונים ידאגו לבלונים איכותיים ומתאימים לכל אירוע,...

עיצוב בלונים לאירועים – גם מבוגרים יכולים ליהנות מבלונים

עיצוב בלונים לאירועים – גם מבוגרים יכולים ליהנות מבלונים

אם עד לפני כמה שנים בלונים נתפסו כמוצר של ילדים, באו מעצבי בלונים וגילו לנו שאפשר להשתמש בהם גם עבור מבוגרים. תשאלו את החברים שמתחתניםבמסגרת...

בלונים – הרשתות המובילות בישראל

בלונים – הרשתות המובילות בישראל

כל אירוע הופך בקלות ובמהירות לצבעוני, מושך עין ומשמח במיוחד עם מגוון של בלונים מותאמים בשלל צבעים, עיצובים וגדליםבאירופה וכן בארה"ב שימוש...

בלונים זו שמחה – על עיצוב בלונים לילדים

בלונים זו שמחה – על עיצוב בלונים לילדים

כבר מחגיגות הברית או הבריתה אנחנו נתקלים בעיצובי בלונים מקסימים לילדים. איפה קונים, כמה זה עולה ובאיזה צורות הם מגיעים – כל הפרטים לפניכם יש...

string(37) "categoryבלונים לאירועים"