שמחה זה אנחנו

מי אנחנו

חברת "שמחה זה אנחנו נציגויות בע"מ" , הינה החברה הגדולה ביותר  בישראל בתחום ציוד למסיבה לילדים ובתחום ממתקים ממותגים בשילוב צעצוע  - קנדי טוי - .
 
"חברת שמחה זה אנחנו "הינה היבואנית הרשמית של בלוני הליום מוכספים מגומי כמו כן  זיקוקי דינור, נרות יום הולדת תותחי קונפטי כרזות, צלחות כוסות, מפיות, מפות, בועות סבון, גז הליום, צעצועים, הפתעות לימי הולדת ושקיות יום הולדת.
 
חברת  " שמחה זה אנחנו  " צברה   מוניטין  של  16 שנים בתחום ציוד למסיבה ובתחום הממתקים ממותגים בשילוב צעצוע וביססה עצמה כמובילה בישראל.
 
מגוון מוצרי החברה תורמים ל חווית מסיבה מדהימה בסגנון דמויות מצוירות רבות, ספיידרמן, דיסני, דורה, בוב ספוג, הלו קיטי, סופרמן, נאורטו.
 
החזון:  שורשיו של החזון האסטרטגי של החברה מושתת על חדשנות ערך מתמדת ותוצאה של הקשבה מתמדת לציפיות המשתנות של קהל לקוחותינו בשוק הדינאמי של מותגים מתחלפים ומוצרים מתעדכנים.
 
"שמחה זה אנחנו" , שואפת לשפר ולחדש באופן מתמיד את עולם המסיבות תוך עדכון החידושים בעולם ע"י הקשר הבלעדי שלנו עם הספקים שלנו שהם החברות המובילות  בעולם בתחום.
 
שמחה זה אנחנו, שואפת להמשיך להיות חברת השיווק הגדולה בתחומה בישראל עם מחסן לוגיסטי ענק של 7,000  מ"ר וחדר תצוגה מדהים ביופיו.
 
שמחה זה אנחנו, רואה בצוות עובדיה נכס חסר תחליף ודואגת לטיפוחם ולרווחתם באמצעות גיבוש קפדני של תרבות ארגונית.

הירוק 85 כנות

ביקורות על שמחה זה אנחנו

עדיין לא התקבלו ביקורות על שמחה זה אנחנו כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום